На Донбасі бойовики в суботу здійснили 8 обстрілів
На Донбасі бойовики з початку доби станом на 12:00 суботи вчинили 8 обстрілів, українські військові не постраждали, повідомляє Міністерство оборони України.
"Станом на 12:00 російсько-окупаційні війська здійснили 8 обстрілів, по 4 на кожному з напрямів", – йдеться в повідомленні Міноборони в суботу.
Так, На Луганському напрямку всі 4 обстріли зафіксовано в районі Станиці Луганської.
На донецькому напрямку незаконні збройні формування вночі з ручних протитанкових гранатометів і кулеметів великого калібру більше години вели вогонь по опорних пунктах підрозділів Об'єднаних сил неподалік Лебединського. А вранці зі стрілецької зброї були обстріляні позиції українських військ поблизу Новотроїцького, з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї – біля Красногорівки.
"За наявною інформацією, втрат серед особового складу об'єднаних сил немає. Втрати ворога в результаті вогню у відповідь з боку наших військових уточнюються", - йдеться в повідомленні.
Підрозділи об'єднаних сил контролюють ситуацію на лінії зіткнення.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, четверо поранені
09:30, 21.12.2025
ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області
07:58, 21.12.2025
Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА
07:47, 21.12.2025
Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр
15:59, 20.12.2025
Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський
15:51, 20.12.2025
ОСТАННЄ
Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України
22:46, 21.12.2025
Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ
22:05, 21.12.2025
Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко
20:00, 21.12.2025
Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський
19:43, 21.12.2025
Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ