У Києві погода сприяє накопиченню шкідливих домішок у приземному шарі повітря
У Києві з 8 червня спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню і вмісту шкідливих домішок у приземному шарі повітря, повідомила прес-служба Держслужби з НС.
"Протягом 12-13 червня, за даними постів спостереження центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг переважно 5-6 середньодобових гранично допустимих концентрацій у районах вулиці Скляренка, Оболонського проспекту, Бессарабської і Деміївської площ", - зазначається в повідомленні.
Такі метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру (спекотний характер погоди, поле підвищеного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії) і рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) протримаються в Києві до вівторка, 18 червня.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві
22:47, 11.01.2026
У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС
18:26, 11.01.2026
В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко
17:28, 11.01.2026
В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко
11:46, 11.01.2026
ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА
22:54, 10.01.2026
ОСТАННЄ
Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр
05:32, 12.01.2026
Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ
04:28, 12.01.2026
Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно
03:31, 12.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб