Начальника Нацполіції Київської області, який подав у відставку, переведено в зону ООС
Начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Дмитро Ценов, який подав у відставку після загибелі 5-річного хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, що дістав вогнепальне поранення під час стрілянини по блашанках двох поліцейських, які перебували поза службою, очолив поліцейські сили в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС).
"Сьогодні вранці командувачу ООС генералу Олександру Сирському представив нового керівника поліцейських сил у зоні проведення Операції об'єднаних сил генерала Дмитра Ценова", - написав перший заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook у четвер.
Він зазначив, що в складі сил ООС на постійній основі несуть службу понад тисячу співробітників Нацполіції України, основне завдання - виявлення терористів, вилучення зброї та вибухівки, забезпечення громадського порядку.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція
11:22, 21.12.2025
Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції
21:47, 20.12.2025
Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні
18:17, 18.12.2025
Нацполіція: у справі про подвійне вбивство на Житомирщині повідомлено про підозру екскерівниці соцслужби
13:40, 18.12.2025
Генпрокурор: На Вінниччині від голоду помер 10-річний хлопчик з інвалідністю
12:45, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
23:28, 21.12.2025
Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України
22:46, 21.12.2025
Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ
22:05, 21.12.2025
Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко
20:00, 21.12.2025
Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський