В Угорщині кількість загиблих при зіткненні катерів зросла до 11 осіб
Дайвери знайшли тіла двох загиблих при зіткненні круїзного судна з туристичним катером на річці Дунай в Будапешті. Таким чином, кількість жертв зросла до 11 осіб, повідомляє угорський телеканал M1.
Лідер команди дайверів розповів телеканалу, що пошуки ускладнював сильний вітер, пориви якого досягали 140 км / год. За даними M1, рятувальники виявили ще одне тіло, однак його ще не ідентифікували, тому невідомо, чи є загиблий жертвою корабельної аварії.
Телеканал зазначає, що в середу, 5 червня, на місце події відправиться великий плавучий кран, за допомогою якого з річки дістануть затонулий катер "Русалка". Він припливе зі словацького міста Комарно.
Катер затонув на річці Дунай увечері 29 травня після зіткнення з круїзним судном. Інцидент стався біля мосту Маргіт у Будапешті. На борту катера перебували 35 осіб, серед яких два члени екіпажу і туристи з Південної Кореї. У перший день пошуків рятувальники знайшли тіла сімох загиблих. Семеро людей вдалося врятувати, ще 21 чоловік значився зниклим безвісти.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Італія та Угорщина приєдналися до організованої Трампом "Ради Миру"
07:11, 19.01.2026
Росія атакувала танкер під завантаження олією та судно з кукурудзою
19:06, 12.01.2026
Сіярто заявив про ризик конфронтації Європи з РФ після паризького саміту Коаліції охочих
20:53, 07.01.2026
Ворог ударними БПЛА атакував два судна, що заходили до порту для завантаження пшениці, є поранені серед цивільних – ВМС
16:16, 30.12.2025
Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський
19:56, 20.12.2025
ОСТАННЄ
"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України
18:11, 19.01.2026
Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ
18:07, 19.01.2026
ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів
17:51, 19.01.2026
Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ
17:45, 19.01.2026
Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків