Глава поліції Київської області подав у відставку в зв'язку з вбивством 5-річного хлопчика
Глава поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку з посади в зв'язку з можливою участю поліцейськими у вбивстві 5-річного хлопчика в Переяславі-Хмельницькому, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
Начальник поліції Київської області заявив, що просить керівництво Нацполіції направити його в зону проведення операції Об'єднаних сил.
"Я, як глава поліції Київської області несу відповідальність за дії підлеглих, тому я звернувся до голови Нацполіції з рапортом про відсторонення мене від займаної посади і прошу направити мене в найважчу точку нашої держави, а саме в зону проведення ООС", - сказав він.
Глава Нацполіції України Князєв підтримав рішення підлеглого.
"Генерал Ценов звернувся до мене з рапортом про відставку. Міністром це рішення було підтримано", - заявив Князєв.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Київщині внаслідок атаки ворожих БпЛА пошкоджені ЛЕП
09:40, 21.02.2025
"Епіцентр" відкриє другу чергу ТРЦ у Чабанах навесні
12:03, 20.02.2025
Посол України в Білорусі Кизим подав у відставку
14:31, 07.02.2025
У Броварському районі внаслідок падіння уламків збитих БпЛА пошкоджено гараж і підвал
09:03, 03.02.2025
В Київській області внаслідок нічної атаки БпЛА влучань в критичну інфраструктуру не допущено, без постраждалих – влада
09:39, 01.02.2025
ОСТАННЄ
Віце-президент США піддав критиці американців українського походження за проукраїнську позицію
01:01, 26.02.2025
Окупанти завдали серію ударів по Харкову, наслідки з'ясовуються - мер
00:46, 26.02.2025
Одна людина постраждала і будинок згорів внаслідок атаки ворожого БпЛА - ОВА
00:16, 26.02.2025
Зеленський планує відвідати з візитом США 28 лютого - ЗМІ
00:04, 26.02.2025
Зеленський про розмову з Макроном: скоординували наші плани та майбутні контакти в різних форматах