На Київщині затримано "злодія в законі" з РФ, якого розшукує Інтерпол
Співробітники Національної поліції України в Київській області в рамках операції "Мігрант" виявили і затримали 48-річного громадянина Російської Федерації, який перебував у міжнародному розшуку.
"Правоохоронці встановили, що цей громадянин є "злодієм у законі" і перебуває в міжнародному розшуку з метою арешту і подальшої його екстрадиції до Королівства Іспанія за вчинення злочинів, передбачених ст. 515, ст. 517 (незаконне злочинне об'єднання), ст. 301 , ст. 302 (відмивання грошей), ст. 392, ст. 390 (фальсифікація в комерційному чи в офіційному документі), ст. 305 (проти державного казначейства) Кримінального кодексу Королівства Іспанії", - повідомляє в п'ятницю відділ комунікації поліції в Київській області
Підставою для затримання є Міжнародний ордер на арешт і Європейський ордер на затримання та доставку зловмисника.
Наразі чоловіка доставлено до Бориспільського відділу поліції, де на нього складено протокол затримання особи, підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення, на 72 години для подальшого тримання в ізоляторі тимчасового тримання до ухвалення рішення судом.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ
23:51, 30.12.2025
В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ
22:09, 30.12.2025
МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі
21:20, 30.12.2025
Зеленський: Росія не хоче референдуму, і буде знаходити постійні причини, щоб не було припинення вогню
18:28, 30.12.2025
СЗР: Росія проводить інформаційну операцію для зриву домовленостей між президентами України та США
16:24, 30.12.2025
ОСТАННЄ
Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok
05:59, 31.12.2025
Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА
02:58, 31.12.2025
Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА
02:39, 31.12.2025
Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА
01:49, 31.12.2025
Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА