Невідомий вкрав виборчу документацію і печатку на одній із виборчих дільниць Луцька
Правоохоронці Волинської області розпочали кримінальне провадження за фактом крадіжки виборчої документації та печатки в голови виборчої комісії на одній із дільниць Луцька.
Як повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області, минулих вихідних до поліції звернулася 30-річна лучанка, голова виборчої комісії, повідомивши, що зловмисник викрав у неї пакет із виборчими документами та печаткою.
За інформацією правоохоронців, заявниця залишила пакет на кілька хвилин без нагляду біля будівлі гаража.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України. Правоохоронці з'ясовують усі обставини крадіжки.
Досудове розслідування триває.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Президент Чехії після розмови із Зеленським: в наших спільних інтересах, щоб угода принесла Україні гідний мир
20:33, 17.12.2025
Велика Британія перекаже GBP2,5 млрд готівки від продажу "Челсі" до фонду України – ЗМІ
15:10, 17.12.2025
Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат
17:09, 16.12.2025
Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України
13:51, 16.12.2025
Від сировини до сервісу: як цифровізація трансформує модель українського експорту
12:11, 16.12.2025
ОСТАННЄ
На фронті більше 120 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб
02:31, 18.12.2025
Семеро постраждалих внаслідок атаки ворожих безпілотників у Одесі
01:26, 18.12.2025
Асоціація прифронтових міст та громад виступає за створення спеціального підфонду для підтримки переселенців
00:52, 18.12.2025
Ворожі БпЛА атакували Черкащину та Сумщину, є пошкодження інфраструктури і постраждала
00:12, 18.12.2025
Ворожі шахеди вдарили по житловій забудові Кривого Рогу, є постраждалі