У Словенії почала функціонувати Православна церква України - посольство
У Словенії в неділю розпочала своє функціонування Православна церква України, повідомляє українське посольство в цій країні та додає, що в храмі святого Урха відбулася перша Свята літургія.
"31 березня в Словенії розпочала своє функціонування Православна церква України. Посол Михайло Бродович із дружиною, співробітники посольства і представники української громади в Словенії відвідали першу Святу літургію св. Василя Великого, яка відслужилася в храмі св.Урха", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в неділю в акаунті українського посольства в Словенії в соцмережі Twitter.
Дипломати зазначили, що богослужіння очолив протоієрей В.Кучирка у співслужінні зі словенським священиком отцем Алешом Томашевичем.
"Висловлюємо щиру подяку архієпископу монс. Станіславу Зорі, який маючи повноваження глави словенської церкви надав можливість проводити богослужіння в святині св.Урха", - додали в посольстві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Албанія вперше відсвяткувала День незалежності в Києві після відкриття посольства
19:01, 28.11.2025
МЗС Азербайджану викликало посла РФ для висловлення протесту після обстрілу Києва
15:43, 14.11.2025
Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС
23:55, 30.10.2025
Сибіга: Маємо значний потенціал у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії
13:49, 30.10.2025
Словенія підтримує використання заморожених російських активів, але важливо враховувати всі ризики, - глава МЗС
12:17, 30.10.2025
ОСТАННЄ
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові
02:28, 06.12.2025
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині
02:23, 06.12.2025
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США