Події

У Житомирській області затримали українця, якого розшукував Інтерпол

У Житомирській області затримали організатора каналу переправлення нелегалів, якого розшукував Інтерпол.

Прес-центр СБУ на своїй сторінці в Фейсбук у суботу повідомляє, що співробітники спецслужби затримали в Коростишеві Житомирської обл. громадянина України, оголошеного в міжнародний розшук лінією Інтерполу.

За інформацією правоохоронців, місцевий житель протягом тривалого часу переховувався в європейських країнах від слідства за організацію незаконної міграції іноземців в ЄС.

"Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник повернувся в нашу країну для оформлення собі документів громадянина України на нове прізвище", - йдеться в повідомленні.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник повернувся в нашу країну для оформлення собі документів громадянина України на нове прізвище.

У спецслужбі резюмували, що наразі фігурант справи перебуває під вартою. В рамках кримінального провадження за ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через держкордон - ІФ) і ч.3 ст.358 (підробка документів) Кримінального кодексу України триває досудове розслідування.

 

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ