Радника на громадських засадах керівництва МВС упіймали на хабарі $30 тис.
Співробітники Головного управління боротьби з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі радника на громадських засадах керівництва Міністерства внутрішніх справ.
Як повідомляє прес-центр СБУ в четвер, радник за сприяння керівництва одного зі слідчих управлінь Нацполіції вимагав через посередника $30 тис. від власників мережі київських ломбардів.
За цю суму зловмисник обіцяв сприяти непритягненню працівників мережі до кримінальної відповідальності та припинення слідчих дій у рамках розпочатого провадження.
Правоохоронці затримали посередника в Києві під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.
Нині відбуваються невідкладні слідчі дії за місцем роботи і проживання фігурантів справи. Вирішується питання про оголошення раднику підозри в скоєнні злочину, передбаченого ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.
Триває досудове слідство.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"
13:23, 16.12.2025
СБУ: вражено підводний човен РФ у Новоросійську
17:25, 15.12.2025
Безпілотники СБУ втретє вдарили по нафтовидобувних платформах РФ у Каспійському морі – джерело в СБУ
15:54, 15.12.2025
СБУ та Нацполіція затримали ворожого агента, який готував замах на посадовця оборонного заводу в Запоріжжі
11:22, 15.12.2025
Безпілотники СБУ повторно вдарили по нафтовидобувних платформах рф у Каспійському морі - джерело
20:46, 12.12.2025
ОСТАННЄ
17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
06:33, 17.12.2025
Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ
05:26, 17.12.2025
ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ
04:39, 17.12.2025
Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ
02:03, 17.12.2025
Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина