У Мінінформполітики України переконані в позитивному рішенні апеляційного суду Амстердама щодо "скіфського золота"
Перший заступник міністра інформполітики України Еміне Джапарова розраховує виключно на позитивне рішення голландського апеляційного суду щодо експонатів "скіфського золота" з огляду на "потужну" аргументацію та чітку юридичну позицію.
"11 березня в апеляційному суді Амстердама порушуватиметься питання "скіфського золота", - сказала вона в четвер у Києві на брифінгу, присвяченому презентації книги "Крим за завісою. Путівник зоною окупації".
За словами Е.Джапарової, позицію України в апеляційній інстанції відстоюватиме делегація в складі представників МЗС, Мін'юсту, Мінкультури, Мінінформполітики, а також експерти музейної справи.
"Позиція України потужна. У нас немає побоювань, що будуть якісь рішення не на користь України", - наголосила перший заступник міністра.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Джапарова йде з посади постпреда України у Відні і не має наміру далі працювати в МЗС
10:03, 12.07.2024
"Скіфське золото" експонуватиметься в Скарбниці Національного музею історії України в Києві з 5 липня до деокупації Криму - Мінкультури
13:03, 21.06.2024
Кабмін України звільнив Джапарову з посади першого заступника міністра закордонних справ
14:36, 02.04.2024
"Скіфське золото" вдалося повернути до України завдяки матеріалам СБУ та БЕБ
13:57, 28.11.2023
До деокупації Криму "Скіфське золото" зберігатиметься у скарбниці Нацмузею України на території Києво-Печерської лаври - Мінкультури
13:34, 28.11.2023
ОСТАННЄ
Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики
10:25, 20.01.2026
Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони
10:16, 20.01.2026
Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський
10:03, 20.01.2026
У Раді відсутні вода та опалення - нардеп
10:01, 20.01.2026
Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський