У Броварах співробітник поліції на смерть збив пішохода на переході
Співробітник одного з підрозділів Національної поліції України заявив, що скоїв смертельний наїзд на пішохода у місті Бровари (Київської області).
Як повідомив відділ комунікації поліції в Київській області, ДТП сталася в суботу. Невідомий автомобіль на пішохідному переході скоїв наїзд на людину. Від отриманих травм потерпілий помер. Водій прийшов в поліцію і повідомив про ДТП.
"Правопорушник пояснив, що залишив місце пригоди для того, щоб самостійно з'явитися у відділ поліції і повідомити про ДТП", - наголошується в повідомленні.
Відкрито кримінальне провадження. Досудове розслідування проводить Держбюро розслідувань. Вирішується питання про затримання правопорушника.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Повідомлено про підозру підлітку, який скоїв ножовий напад у школі на вчительку та однокласника – поліція
09:29, 13.01.2026
У Києві та Київській області запроваджені екстрені відключення електроенергії
08:07, 13.01.2026
Поліція інформуватиме киян про повітряні тривоги під час відключень електроенергії
19:01, 12.01.2026
Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція
09:37, 12.01.2026
Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання
18:04, 11.01.2026
ОСТАННЄ
Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру
01:08, 14.01.2026
Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників
00:51, 14.01.2026
НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів
23:11, 13.01.2026
Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту
23:04, 13.01.2026
НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів