Гройсман: Ми не робимо щось місяць або два, ми приймаємо системні рішення
Уряд України протягом останніх років проводить реформи, які формують нову систему побудови країни, розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.
"Ми домоглися макроекономічної стабілізації, далі плануємо економічне зростання. Ми не робимо щось місяць або два. Ми приймаємо системні рішення," - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті КМУ в понеділок увечері.
Глава уряду вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні.
"Я розумію, як важко сьогодні рідним і близьким. Цей біль не заживе. Єдине, що треба пам'ятати - все було недаремно", - зазначив В. Гройсман.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни
09:10, 10.03.2025
Зростання оборонних витрат може прискорити інфляцію, підтримати зростання економіки єврозони
19:17, 06.03.2025
Зеленський запросив прем'єра Бельгії взяти участь у роботі над європейським планом про наближення миру
14:20, 06.03.2025
УЗАГАЛЬНЕННЯ: Трамп у Конгресі повідомив про готовність України підписати угоду, почати мирні переговори і подякував Зеленському
14:59, 05.03.2025
Трамп у Конгресі під овації республіканців розповідає про свої рішення у перші тижні на посаді та плани на найближче майбутнє
05:46, 05.03.2025
ОСТАННЄ
З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація
15:25, 10.03.2025
В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM
15:19, 10.03.2025
У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада
15:12, 10.03.2025
Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція