Події

Бойовики 7 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі

Бойовики незаконних збройних формувань 7 разів порушили режим припинення вогню у зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі, ніхто з українських військових не постраждав, повідомляє прес-центр штабу операції ООС.

"Протягом доби, у період з 00:00 до 18:00, противник обстріляв позиції наших військ сім разів, зокрема один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння", - йдеться у зведенні на Facebook-сторінці прес-центру штабу ООС.

Так, у смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Схід" бойовики тричі обстріляли позиції українських захисників із мінометів калібру 82 мм поблизу селища Піски.

Крім того, позиції українських захисників обстріляли поблизу населеного пункту Лебединське з автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів; а поблизу селища Павлопіль - із гранатометів.

У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Північ" НЗФ двічі обстріляли позиції українських військових з гранатометів різних систем і стрілецької зброї поблизу населеного пункту Кримське, а також з автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів поблизу хутора Вільний.

Зазначається, що позиції українських військ обстріляли поблизу населеного пункту Південне з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

"У результаті підступних обстрілів російсько-окупаційних військ жоден військовослужбовець Об'єднаних сил не постраждав", - підсумували в штабі ООС.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ