САП внесе повторно подання на Дубневича найближчими днями
Подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ярослава Дубневича буде повторно внесено найближчим часом, інформує керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.
"Я дав час на усунення всіх недоліків. Упевнений, що цього тижня або наступного, подання на Дубневича буде повторно внесено до Генеральної прокуратури", - сказав Н.Холодницький в інтерв'ю телеканалу ZIK у середу ввечері.
Раніше в Генеральній прокуратурі України заявляли, що подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Я.Дубневича потребує доопрацювання в частині доказової бази.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
САП вимагає визнати необґрунтованим актив одеського митника вартістю понад 2,7 млн грн
15:29, 01.01.2026
НАБУ: завершено слідство стосовно колишнього віцепрем’єр-міністра у справі про корупцію в Мінрегіоні
10:54, 31.12.2025
ВАКС затвердив угоду про визнання вини з керівником компанії у справі про збитки "Центренерго" - САП
18:13, 30.12.2025
Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ
12:44, 27.12.2025
САП вимагає визнати необґрунтованими активи начальника закарпатського митного поста на понад 4,5 млн грн
13:35, 11.12.2025
ОСТАННЄ
Під завалами у Харкові знайдено фрагменти тіла ще однієї людини, кількість жертв атаки 2 січня зросла до трьох - мер
22:10, 03.01.2026
Віце-президент Венесуели заявила що єдиним президентом країни залишається Мадуро – ЗМІ
22:03, 03.01.2026
Перехідний період має бути мирним, демократичним і з пошаною до волі венесуельського народу - Макрон
21:31, 03.01.2026
Пункт допомоги УЧХ другу добу працює у Харкові після ракетної атаки РФ