Кличко: 13 років позбавлення волі Януковичу за зраду Батьківщини - м'яке покарання
Мер Києва і один з лідерів Революції гідності Віталій Кличко вважає недостатньо жорстким вирок для екс-президента України Віктора Януковича у вигляді 13 років позбавлення волі за зраду Батьківщини.
"Втеча в Росію, яка відбулася після кривавих подій на Майдані, заклики до Путіна ввести війська в Україну - інакше як державною зрадою це не назвеш. Я вважаю 13 років ще й м'яким вироком! Зрадити і продати Батьківщину - найбільший злочин", - сказав В.Кличко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.
Як повідомлялося, Оболонський районний суд Києва засудив В.Януковича до 13 років позбавлення волі за державну зраду і пособництво у веденні агресивної війни проти України з боку Російської Федерації. Такий вирок суд оголосив 24 січня 2019 року.
Кримінальне провадження щодо В.Януковича розглядалося за спеціальною (заочною) процедурою в зв'язку з тим, що обвинувачений перебуває на території Російської Федерації.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв
19:04, 07.03.2025
Кличко вручив відзнаки ветеранам-киянам, які представляли Україну на Іграх Нескорених
18:23, 06.03.2025
Кличко залишається лідером серед потенційних кандидатів на посаду мера Києва
10:51, 06.03.2025
Натан Щаранський : Українці можуть пишатися своїм вибором єврейського президента, який об'єднує і згуртовує український народ в його нелегкій боротьбі проти варварської агресії
19:12, 03.03.2025
Україна буде перетворена на сталевого дикобраза, який не перетравлюється потенційними загарбниками - Урсула фон дер Ляєн
20:29, 02.03.2025
ОСТАННЄ
У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура
16:14, 10.03.2025
Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента
16:11, 10.03.2025
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"
16:01, 10.03.2025
"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії
16:00, 10.03.2025
З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація