На інавгурацію президента Бразилії не запросили делегацію Нікарагуа
Майбутній глава МЗС Бразилії Ернесту Араужу заявив, що влада Нікарагуа не отримали запрошення на церемонію інавгурації обраного президента Жаіра Болсонару 1 січня 2019 року.
За його словами, причиною цього рішення стало порушення прав людини з боку «режиму» президента Нікарагуа Даніеля Ортеги.
Араужу підкреслив, що нова влада Бразилії буде відданв захисту демократичних прав і свобод.
«Вступ на посаду президента Болсонару означатиме початок роботи уряду, що займає тверду і чітку позицію в тому, що стосується захисту свобод. З цією метою і у зв'язку з порушенням свобод народу Нікарагуа з боку режиму Ортеги, жоден представник цього режиму не буде прийнятий на заході першого числа », - написав Араужу в Twitter.
Крім того, Бразилія відкликала запрошення президенту Венесуели Ніколасу Мадуро і лідеру Куби Мігелю Діас-канело.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга на переговорах з румунською колегою: Розраховуємо на наших сусідів у наданні додаткової енергетичної допомоги
20:29, 19.01.2026
Україна скликає "Енергетичний Рамштайн" - Сибіга
21:57, 15.01.2026
Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС
19:13, 13.01.2026
Глави МЗС України та Норвегії обговорили перспективи проєктів української оборонної промисловості
08:30, 13.01.2026
МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"
18:26, 12.01.2026
ОСТАННЄ
У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки
22:37, 20.01.2026
Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну
22:24, 20.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб
22:12, 20.01.2026
Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка
21:55, 20.01.2026
Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль