В Одеській області правоохоронці знешкодили банду, яка займалася підпалами
В Одеській області правоохоронці під час спецоперації знешкодили злочинне угруповання, яке на замовлення підпалювало майно підприємців і інших людей у всій Україні, повідомив спікер Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.
"Правоохоронці вийшли на слід і зараз затримали 4-х представників злочинної групи, які переховувалися на території Одеси", - написав А.Лисенко на сторінці в Фейсбуці.
Спікер зазначив, що "угруповання працювало на замовлення, а саме - займалося підпалами майна: будівель, автомобілів підприємців та інших громадян".
За інформацією прокуратури, останній підпал приватної власності зафіксовано кілька місяців тому на території Лиманського району Одеської області.
Наразі правоохоронці вживають заходів щодо встановлення замовників злочинів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол
18:51, 09.01.2026
ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних
16:01, 07.01.2026
СБУ: в Києві затримано 25-річну жінку, яка за завданням ворога підірвала авто військового в Оболонському районі
16:22, 05.01.2026
Затримання Мадуро було узгоджено – ЗМІ
12:50, 03.01.2026
У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ
22:13, 01.01.2026
ОСТАННЄ
Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState