Події

Фінансового директора Huawei звільнили під заставу

Канадський суд звільнив під заставу заарештованого фінансового директора компанії Huawei Мен Ваньчжоу, яка очікує екстрадиції в США, повідомило в середу агентство Bloomberg.

Для звільнення довелося внести заставу в 10 мільйонів канадських доларів (близько $ 7,5 мільйона) готівкою. Це зробили чоловік Мен Ваньчжоу і четверо її друзів і колишніх колег. Тепер вона зможе відбувати арешт під охороною у себе вдома в Ванкувері, здавши паспорта Китайської народної республіки і Гонконгу.

Мен Ваньчжоу була арештована 1 грудня за запитом американської влади. США обвинувачують її в організаціі угод з Іраном в обхід американських санкцій. У США є 60 днів з моменту арешту фіндиректора, щоб передати в Канаду справу про екстрадицію, забезпечену доказами провини.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ