Події

РНБО доручила Генштабу ЗСУ невідкладно організувати протиповітряну оборону країни

Рада національної безпеки і оборони України своїм рішенням доручила Генштабу Збройних сил України невідкладно організувати протиповітряну оборону країни для прикриття важливих об'єктів і військ від ударів з повітря.

Відповідне доручення ГШ ЗСУ міститься в тексті рішення РНБО від 26 листопада 2018 року "Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності України та запровадження воєнного стану в Україні", яке ввів у дію своїм указом президент України Петро Порошенко.

"Організувати протиповітряну оборону України для прикриття важливих державних об'єктів, промислових районів, адміністративних центрів держави і угруповань військ (сил) від ударів з повітря", - йдеться в тексті рішення РНБО.

Указ набуває чинності одночасно з законом про його затвердження.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ