Ердоган готовий організувати суд над вбивцями саудівського журналіста, якщо цього не зробить Ер-Ріяд
Туреччина готова почати судовий процес у справі про вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашкаджі, заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на прес-конференції за підсумками саміту в Стамбулі.
"Справа в тому, що злочин стався в Стамбулі. Якщо вони (Саудівська Аравія) не будуть цей процес продовжувати, то турецька судова система готова цей судовий процес почати", - сказав Р. Ердоган.
Він розповів, що міністерство юстиції Туреччини направило лист про це до Саудівської Аравії, і турецька влада чекатиме на нього відповіді.
"При цьому головний прокурор Саудівської Аравії прибуває в нашу країну завтра, і зі стамбульським головним прокурором разом зі своєю делегацією проведе зустрічі. Ми надаємо значення результатам цієї зустрічі, в рамках цього процесу наші органи безпеки, а також органи розвідувальних служб і судові інстанції дуже інтенсивно роботу проводять", - додав Р. Ердоган.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова
19:15, 14.01.2026
ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн
17:43, 14.01.2026
Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн
15:15, 13.01.2026
Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення
14:46, 13.01.2026
Суд визначив Шуфричу заставу в понад 33 млн грн, вона ще не внесена – Офіс генпрокурора
14:33, 08.01.2026
ОСТАННЄ
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки
22:49, 14.01.2026
США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь