Пункти пропуску на Донбасі за добу перетнули понад 40 тис. осіб
Контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі 20 жовтня перетнули понад 40 тис. осіб, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.
"За минулу добу КПВВ перетнули 40,7 тисячі осіб і 5,4 тисячі транспортних засобів", – йдеться в повідомленні.
Наголошується, що всі контрольні пункти в'їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об'єднаних сил відкрилися за графіком.
Також у прес-службі Державної прикордонної служби зазначили, що прикордонники Краматорського та Донецького загонів спільно з представниками Державної фіскальної служби зі складу Об'єднаних сил КПВВ "Майорське", "Мар’їнка", "Гнутове" і "Новотроїцьке" завадили незаконному переміщенню контрабанди через лінію розмежування.
"Співробітники ДФС вилучили товарів на суму понад 800 тис. грн, а саме партії парфумів, зимових курток, чашок шліфувальних по бетону і камінню, упаковок для кави, майже 150 мобільних телефонів, 790 г пороху, будівельних електроінструментів, засобів особистої гігієни, побутової хімії та косметичних виробів", – йдеться в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Держприкордонслужба: на Донеччині знищено рухомий пункт розвідки та управління ППО "Овод" окупантів
11:20, 22.11.2025
Міндіч залишив Україну на законних підставах - Держприкордонслужба
16:32, 12.11.2025
У пункті пропуску "Краківець" можливе уповільнення руху у зв’язку з початком роботи системи EES - Держприкордонслужба
18:57, 20.10.2025
Зеленський привітав розвідників Держприкордонслужби з професійним святом, відзначив нагородами
18:48, 20.10.2025
Путін нічого не будуватиме на окупованому Донбасі – Зеленський
10:39, 20.10.2025
ОСТАННЄ
Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів
09:34, 06.12.2025
Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт
09:09, 06.12.2025
Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки
09:00, 06.12.2025
Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури
08:58, 06.12.2025
ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені