Події

Кібертероризм став одним із ключових інструментів політики РФ проти цивілізованого світу, така поведінка неприпустима для члена Радбезу ООН

У Службі безпеки України зазначають, що кібертероризм і кібершпіонаж стали одним із ключових інструментів агресивної політики Росії проти цивілізованого світу, і така деструктивна поведінка є неприпустимою для постійного члена Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй.

"Лише протягом 2018 року на виконання завдань російських спецслужб зловмисники здійснили 35 кібератак на українські автоматизовані системи та бази даних об'єктів критичної інфраструктури в галузі енергетики, транспорту, зв'язку, банківської сфери тощо. СБУ виявила п’ять хакерських угруповань та ідентифікувала дев’ятьох осіб, які були задіяні російськими спецслужбами для кібератак", - повідомляє прес-центр СБУ на сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

У СБУ зазначають, що вони неодноразово повідомляли партнерські спецслужби про виявлені, локалізовані та припинені кібератаки, ініційовані спецслужбами РФ.

У Службі безпеки України нагадали, що днями спецслужби Нідерландів та Великої Британії розкрили масштабну кібероперацію офіцерів ГУ Генштабу Міноборони Росії проти Організації із заборони хімічної зброї.

"Викриття спецоперації співробітників спецслужб РФ на території ЄС є черговим підтвердженням деструктивної діяльності Москви не лише на території України, а й поширення гібридної агресії Кремля на інші держави", - йдеться в повідомленні.

Українська спецслужба наголошує: розслідування європейських колег ще раз показали, що кібертероризм та кібершпіонаж стали одним із ключових інструментів агресивної політики Кремля проти цивілізованого світу.

СБУ зазначає, що уряд та силові структури РФ прикривають своїх кіберзлочинців від відповідальності за вчинені злочини та фактично припинили дотримання своїх міжнародних зобов'язань.

"Така безвідповідальна та деструктивна поведінка є неприпустимою для постійного члена Ради безпеки ООН", - зазначають у Службі безпеки України.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ