Лукашенко обговорював з Путіним в Сочі Україну і кредит на $1 млрд
Президенти Білорусі і Росії Олександр Лукашенко і Володимир Путін на переговорах у Сочі 21 вересня обговорювали політичну взаємодію і українську тематику.
"Багато уваги ми приділили болючим питанням в рамках СНД, які стосуються обох держав. Перш за все - Україна. У дуже позитивному ключі був діалог", - повідомив О.Лукашенко на нараді в суботу в Мінську.
Главу держави цитує Держагентство БелТА.
Білоруський лідер уточнив, що у форматі "один на один" обговорювалися політичні питання, взаємини Росії і Білорусі в рамках ЄАЕС, СНД, ОДКБ і подальшої розбудови союзної держави.
О.Лукашенко також заявив, що з російського боку не було відмови про надання держкредиту на $ 1 млрд.
"Ми обговорювали питання про рефінансування боргу в $1 млрд. І тут теж відторгнення не було ніякого", - заявив глава держави.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні
03:34, 20.12.2025
Путін хоче завершити війну, це враження у Віткоффа і Кушнера після зустрічі – Трамп
23:53, 03.12.2025
Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ
01:10, 03.12.2025
Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною
00:12, 03.12.2025
Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань
21:53, 02.12.2025
ОСТАННЄ
Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА
11:44, 20.12.2025
Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ
11:41, 20.12.2025
Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ
11:23, 20.12.2025
Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState
11:15, 20.12.2025
Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів