Події

Шахраї дзвонять суб'єктам декларування від імені співробітників НАЗК

Національному агентству з попередження корупції стало відомо про факти телефонних дзвінків суб'єктам декларування від імені працівників апарату Національного агентства, повідомляє прес-служба Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК).

Дзвінки суб'єктам декларування здійснювалися нібито з метою уточнення інформації, зазначеної в їх деклараціях, або про проведення НАЗК перевірок декларацій суб'єктів.

"Спілкування посадових осіб Національного агентства з суб'єктами декларування відбувається виключно в межах повноважень, будь-які відомості запитуються в офіційній письмовій формі у суб'єкта декларування або відповідного органу" - відзначили в НАЗК.

Як пояснили в НАЗК, "спілкування з суб'єктами декларування здійснюється працівниками апарату Національного агентства виключно з офіційних телефонів та адрес, вказаних на офіційному сайті агентства".

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ