У Харкові під час обшуків магазинів і складів виявлено дві тонни тютюну для кальянів без акцизного маркування
Співробітники Національної поліції в Харківській області спільно з оперативним управлінням ГУ Державної фіскальної служби (ДФС) виявили збут підакцизного товару, який реалізовували без обов'язкової податкової оплати.
Як повідомляє у четвер прес-служба прокуратури Харківської області, в рамках кримінального провадження було здійснено низку санкціонованих судом обшуків кількох складів і магазинів у Харкові.
"Під час здійснення слідчих дій виявлено близько двох тонн тютюну для кальянів без маркування акцизного податку, що свідчить про його незаконне виробництво. За попередніми даними, вартість товару становить близько 7 млн грн", - йдеться в повідомленні.
Готується клопотання до суду про накладення арешту на вилучене майно.
За результатами проведених обшуків розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Слідчі дії тривають.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Харківській області вісім постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби
09:38, 11.01.2026
Окупанти масовано атакували безпілотниками Лозову Харківської області, поранено мирного мешканця
17:52, 10.01.2026
У Харківській області працюють 770 Пунктів незламності, ще 71 готовий до розгортання - Синєгубов
17:34, 09.01.2026
Харків і чотири населені пункти області зазнали ударів: двоє поранених, пошкоджено енергооб’єкт і житло — ОВА
08:59, 06.01.2026
Росіяни в новорічну ніч завдали ударів по Харківщині, виникли пожежі – ДСНС
09:31, 01.01.2026
ОСТАННЄ
На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону
15:04, 11.01.2026
УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині
14:05, 11.01.2026
Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти
13:11, 11.01.2026
У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР
13:06, 11.01.2026
В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця