12:10 14.08.2018

Фестиваль "Ше.Fest" відбудеться в Моринцях Черкаської області

2 мин читать

Всеукраїнський фестиваль "Ше.Fest" із популяризації особистості поета Тараса Шевченка відбудеться 18-19 серпня в Моринцях Звенигородського району Черкаської області.

"Для нас дуже важливо, що такі заходи відбуваються в Україні. Важливо, що дійсно є молода команда, яка об'єдналася навколо досить цікавої і важливої мети. По-перше, показати Шевченка сучасним, актуальним, який дає відповіді на безліч запитань, з якими ми стикаємося сьогодні. Показати красу України і відкрити для молодих українців з різних регіонів батьківщину Тараса Григоровича, надати можливість молодим талантам, як виконавцям, так і майстрам, поетам, творчій молоді загалом реалізувати і проявити себе", - розповів заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема на прес-конференції у вівторок у Києві з нагоди проведення п'ятого Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка "Ше.Fest".

Він додав, що міністерство вже третій рік підтримує проведення фестивалю і сподівається на подальшу співпрацю.

За словами керівника оргкомітету Дмитра Колоші, Всеукраїнський фестиваль "Ше.Fest" відбудеться в селі Моринці (Звенигородський район Черкаської області) 18-19 серпня. На гостей чекають 10 локацій. Зокрема, музична сцена, де виступатимуть сучасні українські гурти, і просвітницька, на яку приїдуть письменники Василь Шкляр та Сашко Лірник.

Організатори підготували екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, виставку народних майстрів і художників. Бажаючі зможуть на два дні оселитися в наметовому містечку біля села Моринці.

Гасло фестивалю в 2018 році - "Талант має бути вільним".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА