Події

Протягом дня неділі на Донбасі бойовики 5 разів відкривали вогонь, без втрат

Протягом дня неділі, з 7.00 до 18.00, бойовики на Донбасі 5 разів порушили режим припинення вогню, втрат серед військовослужбовців Збройних сил України немає, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Протягом поточної доби, від 7.00 до 18.00 російські окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню. Важке озброєння ворог не застосовував. (...) Втрат серед українських захисників немає", - йдеться у зведенні, опублікованому на сторінці прес-центру в соцмережі Фейсбук.

Бойовики відкривали вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї по позиціях ООС поблизу населених пунктів Кримське, Новолуганське, Світлодарськ, Піски.

"Об'єднані сили контролюють обстановку, стійко утримують займані рубежі і дотримуються режиму припинення вогню", - сказано в повідомленні.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ