Директора підприємства у Запоріжжі затримано за спробу дати хабар слідчому
Директора приватного підприємства ТОВ "Регіон Дніпро" було затримано у Запоріжжі в п'ятницю під час спроби підкупу слідчого поліції, повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону України.
Слідство встановило, що керівник приватного підприємства запропонував слідчому неправомірну вигоду в сумі $1 тис. за заміну документа в кримінальному провадженні, вилученого під час обшуку. Бізнесмена затримали одразу після того, як передав хабар поліцейському.
Військова прокуратура Запорізького гарнізону готується повідомити затриманому про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальну посаду, або вчинене за попередньою змовою групою осіб), санкція якої передбачає позбавлення волі на 4-8 років. Слідчі дії тривають.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон
10:29, 17.12.2025
СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"
13:23, 16.12.2025
Затримано трьох поплічників ворога, які влаштували смертельний теракт у Дарницькому районі Києва
12:05, 12.12.2025
СБУ затримала двох мешканців Київщини за підозрою у підготовці обстрілів по теплових- та гідроелектростанціях
11:28, 11.12.2025
Поліція затримала другого фігуранта, причетного до вибуху на "Укрпошті" у Києві
14:40, 09.12.2025
ОСТАННЄ
Засновник "Підпільного стендапу" Загайкевич про отримання компанією статусу критичної: Все абсолютно офіційно
19:16, 17.12.2025
Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба
19:07, 17.12.2025
Зеленський: Робота з відновлення енергопостачання в регіонах "має бути оперативною, і відповідальність за це персональна"
19:03, 17.12.2025
Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів
18:55, 17.12.2025
Графіки відключення електроенергії діятимуть у четвер майже по всій Україні