У Києві на вокзалі чоловік поранив журналістку з травматичної зброї
Увечері 6 липня в Києві, біля столичного вокзалу, невідомий з травматичної зброї вистрілив і поранив журналістку каналу СТБ Євгенію Мотрич, повідомило "Громадське".
"Вона сильно не постраждала, ми піднімалися до вокзалу, йшли на поїзд. І поруч сиділи троє чоловіків і один з них витягнув пістолет, вистрілив у землю, коли поруч йшла дружина з маленькою дитиною. І куля зрикошетила і потрапила їй в живіт", - йдеться в повідомленні на сайті "Громадське" в п'ятницю ввечері, з посиланням на чоловіка постраждалої Тараса Семенюка.
Він пояснив, що зловмисник стріляв із травматичної зброї. За його словами, невідомий відкрив стрілянину раптово, конфліктної ситуації не було.
"Можливо, він хотів налякати співрозмовників, можливо хотів похвалитися", - зазначив Т.Семенюк.
Він додав, що його дружина зараз знаходиться в шоковому стані, адже під час інциденту на руках у неї була дитина.
За словами чоловіка постраждалої, стрілка затримали, ним виявився працівник підприємства "Укренерго".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС
18:26, 11.01.2026
В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко
17:28, 11.01.2026
В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко
11:46, 11.01.2026
У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго
21:15, 10.01.2026
«Крізь морок. Світло пам’яті»: у Києві відкрили виставку цифрових свідчень воєнних злочинів РФ на Харківщині
17:59, 10.01.2026
ОСТАННЄ
12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день
06:49, 12.01.2026
Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр
05:32, 12.01.2026
Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ
04:28, 12.01.2026
Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно
03:31, 12.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб