ВПС Угорщини піднімали за тривогою через літак на кордоні з Україною
Угорські винищувачі були підняті за тривогою в ніч на 10 червня через порушення повітряного простору країни невідомим літаком на кордоні з Україною, повідомляється на сайті Збройних сил Угорщини.
Там розповіли, що ввечері в суботу, 9 червня, засікли невеликий літак, який не вийшов на контакт з управлінням цивільного повітряного руху Угорщини. У повітряний простір країни він увійшов незадовго до півночі.
На перехоплення літака вилетіли винищувачі Saab JAS 39 Gripen, вони позначили свою присутність, випустивши над порушником інфрачервоні пастки. Після цього порушник розвернувся і залишив повітряний простір Угорщини поблизу села Берегдароч, що на кордоні країни з Україною.
Модель літака, що порушив угорський кордон, і країна, якій він належить, не уточнюються.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Угорщина подовжує блокувати продовження індивідуальних санкцій для РФ, наполягаючи на виключенні деяких імен із списку
16:12, 12.03.2025
Глава МЗС Польщі: Поставки зброї зі США Україні через Ясьонку повернулися до колишнього рівня
11:51, 12.03.2025
Директор нацрозвідки США підтвердила відновлення обміну розвідданими з Україною
09:58, 12.03.2025
Кремль не реагує на домовленість про припинення вогню, досягнуту на переговорах України та США
07:29, 12.03.2025
Президент Європейської ради Кошту вітає результати переговорів України та США: зараз м’яч на боці РФ
21:25, 11.03.2025
ОСТАННЄ
Шестеро людей постраждали та одна загинула внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини – Прокудін
08:03, 13.03.2025
Окупанти за добу втратили 1200 осіб та 81 од. автотехніки - Генштаб
07:42, 13.03.2025
Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, є поранений - ОВА
07:18, 13.03.2025
Одна людина загинула і одна постраждала через обстріли Херсону, частина міста без електропостачання - Мрочко