Події

Побитий у грузинському Гудаурі російський парапланерист заявляє, що конфлікт не пов'язаний з політикою

Конфлікт, що стався в суботу на курорті Гудаурі між грузинськими і іноземними пілотами-парапланеристами, ніяк не пов'язаний з політикою і стосується тільки бізнесу, стверджує постраждалий під час бійки російський спортсмен-екстремал Федір Челишев.

"Мені сказали, що навколо цієї бійки почалися всілякі спекуляції з притягненням політики. Коротко я хочу сказати, що не маю причетності до жодних політичних сил. Те, що ви бачили (в соцмережах - ІФ), це просто спроба переділу бізнесу. Політика не має до цього абсолютно ніякої причетності", - заявив Ф.Челишев, який наразі перебуває в одній з тбіліських клінік, на своїй фейсбук-сторінці.

За його словами, місцеві жителі, які заробляють на життя організацією польотів на парапланах, "вирішили заборонити літати всім, хто не з цієї місцевості". При цьому він зазначив, що відповідні вимоги і погрози надходили вже протягом року.

"Я люблю працювати з туристами. Мені подобається Грузія, подобається Гудаурі, але рік тому мені сказали: "Або ти працюєш і платиш нам, або ти тут не працюєш". Це сказали всім не місцевим пілотам", - стверджує Ф.Челишев у своєму відеозверненні.

Раніше повідомлялося, що конфлікт між грузинським пілотами і групою парапланеристів з Росії та України переріс у бійку, під час якої було сильно побито Ф.Челишева. Коли ж його разом з іншими прогнали з майданчика для запуску параплана, в їхній автомобіль полетіло каміння.

У зв'язку з цим МВС Грузії почало розслідування за статтями КК "насильство" і "пошкодження чужої власності".

Російські та українські пілоти, які стали учасниками конфлікту, є співробітниками створеної в Грузії приватної компанії "Атлантида". Вже кілька років компанія працює в Гудаурі і надає туристам послуги польотів на параплані. Співробітником "Атландиди" є і постраждалий Ф.Челишев.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ