СБУ проведе антитерористичні навчання в Одеській області 17-20 квітня
Служба безпеки України проведе антитерористичні навчання на півдні Одеської області (н.п. Затока, Сергіївка, Шабо, Прибережне, Біленьке і прилеглі території).
Як повідомила прес-служба Управління СБУ в області, заходи заплановано на 17-20 квітня.
Навчання буде проводити Антитерористичний центр при СБУ за участю підрозділів спецслужби, Національної поліції і Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Збройних сил України.
"Служба безпеки України закликає жителів, які проживають в районі проведення навчань, зберігати спокій у зв'язку із зосередженням в населених пунктах спецназівців і військових і з розумінням поставитися до можливих обмежень і незручностей. Також просимо дотримуватись правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухово-небезпечними речовинами і т.д.", - вказали в прес-службі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ
11:23, 20.12.2025
СБУ уразила вже третю нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі - джерело
15:14, 19.12.2025
СБУ вперше уразила танкер "тіньового флоту" РФ у нейтральних водах Середземного моря - джерело
13:16, 19.12.2025
СБУ затримала ворожого агента, який намагався облаштувати "відеопастки" на автотрасах Дніпра
11:53, 19.12.2025
З початку повномасштабної війни військова контррозвідка СБУ викрила 68 агентів РФ у Силах оборони
14:36, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит
20:05, 20.12.2025
Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський
19:56, 20.12.2025
Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ
19:49, 20.12.2025
Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами
19:43, 20.12.2025
Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США