В ізраїльській армії не коментують російські дані про завдання удару ВПС Ізраїлю з сирійської бази
В ізраїльському військовому командуванні відмовляються коментувати повідомлення російської сторони про те, що удар по сирійській авіабазі T-4 був нанесений літаками ВПС Ізраїлю, пише в понеділок на своєму сайті газета "Джерузалем пост".
"Представник Армії оборони Ізраїлю відмовилися коментувати російську заяву", - зазначає видання.
Раніше в Міноборони РФ повідомили, що війська протиповітряної оборони Сирії змогли знищити п'ять з восьми ракет, випущених ізраїльськими F-15 в ніч на понеділок.
"Підрозділами ППО ЗС Сирійської Арабської Республіки під час протиповітряного бою знищено п'ять керованих ракет. Три ракети досягли західної частини аеродрому. Серед російських радників в Сирії постраждалих немає", - розповіли в Міністерстві оборони РФ.
Сирійські офіційні ЗМІ також повідомили, що за їхніми даними, удару завдав саме Ізраїль.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine
11:18, 13.03.2025
В Одесі внаслідок російського удару по порту ввечері загинули четверо громадян Сирії
09:04, 12.03.2025
РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР
22:02, 10.03.2025
Андрій Сибіга закликав притягнути до відповідальності винних у масових вбивствах цивільного населення в Сирії
00:16, 09.03.2025
Натан Щаранський : Українці можуть пишатися своїм вибором єврейського президента, який об'єднує і згуртовує український народ в його нелегкій боротьбі проти варварської агресії
19:12, 03.03.2025
ОСТАННЄ
70% українців віддають перевагу українським виробникам — опитування Rakuten Viber
12:05, 14.03.2025
Глава МВС про вбивство активіста Ганула в Одесі: Є зачіпки, стрілець не був одягнутий у військову форму
12:01, 14.03.2025
Поліцейські встановлюють обставини вбивства активіста Ганула в центрі Одеси, глава МВС взяв справу під особистий контроль
11:58, 14.03.2025
У Фінляндії засуджено до довічного ув'язнення росіянина, який скоїв воєнні злочини в Україні
11:47, 14.03.2025
ДБР проводить обшуки у заступника голови ВККС Омеляна в межах розслідування щодо введення в оману суду