Події

UA TV розпочав мовлення на окуповані території Криму та Донбасу

Телеканал "Мультимедійної платформи іномовлення України" (UA TV) розпочав у тестовому режимі мовлення на непідконтрольні Україні території Донецької області та анексованого Криму.

Згідно з прес-релізом Міністерства інформаційної політики, з телевежі у Волновасі (Донецька обл.) Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) включив UA TV у тестовому режимі на 22-му каналі потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T. Із телевежі в Чонгарі (Херсонська обл.) ТОВ "Телемережа України" розпочало трансляцію UA TV у тестовому режимі на 50-му каналі потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2.

"Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі - лише початок. Міністерство зобов'язується забезпечити повноцінне мовлення UA TV на Крим і Донбас. І ми це зобов'язання виконаємо", - заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець.

За його словами, найближчим часом UA TV розпочне мовлення також на Луганську область.

Як повідомив генеральний директор КРРТ Петро Семерей, державний оператор вчасно виконує всі технічні завдання у рамках роботи комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення та радіомовлення при Мінінформполітики.

У свою чергу генеральний директор держпідприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" Людмила Березовська зазначила, що основною метою створення системи іномовлення країни є забезпечення для глядацької аудиторії можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, що відбуваються.

"Саме цього дуже бракує на перенасичених російською пропагандою територіях на лінії розмежування на сході країни і на адміністративній межі з Кримом. Найближчим часом цю нішу спільно з іншими українськими телеканалами заповнюватиме і UA TV", - наголосила вона.

Телеканал UA TV розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. Правовою основою для його роботи став розроблений Мінінформполітики закон "Про систему іномовлення України".

Канал транслює новини і програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п'ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ