У нових реаліях відносин з РФ Україна повинна вийти на новий договір
Заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль вважає, що договір про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією необхідно розірвати, вести мову про новий договір з урахуванням поточної ситуації.
"Моя думка, що не можна продовжувати цей договір, тому що РФ брутально вже порушила цей договір, особливо що стосується останніх виборів проведених в Криму - виборів президента РФ ... У нових реаліях відносин з РФ ми все одно повинні вийти на новий договір, який передбачатиме і правові інструменти вирішення суперечок між країнами", - сказала вона в інтерв'ю радіо "Новий час" в середу.
Заступник міністра додала, що відносини з РФ повинні будуть будуватися, виходячи з реалій.
"Я сподіваюся, що здоровий глузд, коли-небудь, все-таки переможе агресію. Я не знаю в якій формі це буде, але будь-які відносини з Росією повинні вже будуватися на зовсім інших засадах і виходити з зовсім інших реалій, ніж це було в 90- х", - пояснила О.Зеркаль.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Україна закликала ПАРЄ посилити міжнародні механізми захисту продовольчої безпеки
16:10, 05.12.2025
Президент Кіпру прибув до України
11:56, 04.12.2025
Уряд ФРН виділяє Україні ще EUR100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури
11:44, 04.12.2025
Макрон на зустрічі з Сі Цзіньпіном закликав Китай приєднатися до мирного врегулювання в Україні
10:10, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Кількість постраждалих від удару ворожого БпЛА в Охтирці зросла до семи – ОВА
02:31, 08.12.2025
П'ятеро цивільних постраждали внаслідок атаки російських ударних дронів в Сумській області – ОВА
01:19, 08.12.2025
Зеленський анонсував консультації з європейськими партнерами і очікує детального звіту про переговори в США
23:40, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб
22:39, 07.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 139 ворожих атак - Генштаб