Кабмін готовий за місяць урегулювати питання автомобілів з іноземною реєстрацією, якщо ВР делегує йому це право
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет Міністрів України готовий протягом місяця врегулювати питання автомобілів з іноземною реєстрацією, якщо Верховна Рада делегує йому це право.
"Я знаю, що ви дуже ретельно займаєтеся цим питанням у комітеті, і ми готові брати участь для того, щоб це питання можна було врегулювати законодавством України", - повідомив В.Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді у п'ятницю.
Він зазначив, що якщо Верховна Рада делегує право врегулювати це питання Кабміну, його буде вирішено протягом одного місяця.
"Але якщо питання в тому, що воно має бути врегульоване в рамках українського парламенту, то потрібна позиція профільного комітету, в якому ви проводите дискусії з асоціацією", - додав прем'єр.
Як повідомлялося, В.Гройсман вважає ненормальною ситуацію із ввезенням в Україну автомобілів без законної їх реєстрації на території країни.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки
22:49, 14.01.2026
Кабмін доручив МОЗ і Держпродспоживслужбі контролювати ціни на ліки - Свириденко
11:39, 14.01.2026
Свириденко до громадян: просимо поставитися з розумінням і подбати про ощадливе використання електроенергії
13:50, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта
03:51, 21.01.2026
Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав
01:57, 21.01.2026
Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня
00:45, 21.01.2026
Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО
23:18, 20.01.2026
У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки