За минулу добу бойовики 5 разів обстріляли позиції ЗСУ, один військовослужбовець поранений, один дістав бойову травму
За минулу добу незаконні збройні формування 5 разів обстріляли позиції Збройних сил України, один військовослужбовець поранений і ще один дістав бойову травму, повідомляють в прес-центрі штабу АТО.
"Російсько-окупаційні війська продовжують обстрілювати позиції Збройних Сил України та зривати домовленості Тристоронньої контактної групи про припинення вогню. Минулої доби агресор здійснив п'ять обстрілів укріплень українських захисників", - йдеться у зведенні прес-центру на сторінці в Facebook в середу вранці.
На Донецькому напрямку з гранатометів і великокаліберних кулеметів бойовики обстріляли позиції ЗСУ в районі населеного пункту Піски. Також, з гранатометів і протитанкової рушниці вели вогонь по захисниках Авдіївки.
На Луганському напрямку зі стрілецької зброї противник здійснив обстріл укріплень неподалік Станиці Луганської, а з 82 мм мінометів і зенітної установки - поблизу Троїцького. Крім того, 82 мм міномети незаконні збройні формування застосували по захисниках Луганського.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ
16:01, 18.03.2025
Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни
11:56, 17.03.2025
ЗСУ виконують завдання у Курській області, командування ставить завдання максимально зберігати життя – Зеленський
15:45, 12.03.2025
Міністр оборони Франції: ми відмовимося від будь-якої форми демілітаризації армії України
13:22, 11.03.2025
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"
16:01, 10.03.2025
ОСТАННЄ
Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін
16:56, 18.03.2025
Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"
15:51, 18.03.2025
Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я
15:10, 18.03.2025
Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA
14:51, 18.03.2025
Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби