У зоні конфлікту на Донбасі тривають порушення режиму припинення вогню і розміщення важкого озброєння
Минулий тиждень у зоні конфлікту на Донбасі знову супроводжувався численними випадками порушення режиму припинення вогню та іншими порушеннями, зазначає перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг.
"Незважаючи на те, що сторони домовилися про припинення вогню, ми зафіксували понад 8 тис. порушень цього режиму тими ж сторонами, які підписали в Мінську домовленість про перемир'я", - сказав він на брифінгу в четвер у Києві.
А.Хуг повідомив, що СММ ОБСЄ зафіксувала 52 одиниці важкого озброєння, розміщені з порушенням лінії розмежування, 46 з яких - у районах, непідконтрольних українській владі.
Зокрема, біля міста Міусинська Луганської області на непідконтрольній території безпілотник СММ зафіксував чотири установки "Град", а одну РСЗВ "Град" виявив інший безпілотник СММ поблизу підконтрольної Україні Костянтинівки.
"Замість того щоб просуватися вперед у виконанні "мінської дорожньої карти", сторони минулого тижня далі рухалися шляхом насильства", - наголосив А.Хуг.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сирський про 10-ту річницю початку АТО на Донбасі: Робимо все, щоб звільнити нашу землю
11:04, 14.04.2024
Кабмін зняв обмеження на перетинання держкордону членами сімей загиблих і зниклих безвісти під час проведення АТО
15:11, 11.08.2023
В окупованому Шевченковому місцевий колаборант із спільниками демонтував пам'ятникам воїнам АТО
20:00, 01.07.2022
Зафіксовано декілька випадків розстрілу російськими окупантами ветеранів АТО/ООС – нардеп Лубінець
13:04, 10.05.2022
Уряд виділив 12,5 млн грн одноразової допомоги сім'ям загиблих та учасникам АТО, які отримали інвалідність