Необхідно прийняти Генплан Києва, щоб припинити хаотичну забудову міста
У 2018 році необхідно прийняти Генеральний план Києва, щоб припинити хаотичну забудову міста, заявив мер Києва Віталій Кличко.
"Наше завдання - прийняти Генеральний план Києва, щоб усі кияни мали можливість знати, що і де буде будуватися в місті", - сказав В.Кличко під час години запитань до виконавчої влади на засіданні Київради, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.
Він зазначив, що столична влада прагне покласти край тій забудові в Києві, яка ведеться з порушенням законодавства.
Мер Києва також додав, що будівництво житлових будинків повинно відразу ж передбачати будівництво установ соціальної сфери - садів, шкіл, медичних закладів та іншої необхідної інфраструктури.
На його думку, саме прийняття Генплану Києва дозволить покласти край протистоянням між киянами та забудовниками, які періодично відбуваються в столиці.
"Допоможе поставити крапку в цьому Генеральний план, який ми повинні винести на обговорення громадськості, а потім розглянути і прийняти в залі Київради. І це треба зробити в цьому році", - зазначив міський голова.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кличко: В Києві без тепла лишаються близько 4 000 будинків
16:27, 20.01.2026
Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки — Кличко
15:52, 20.01.2026
Ткаченко – Кличку: Рішення щодо розвитку, функціонування та утримання міської інфраструктури ухвалюються в міській держадміністрації
15:46, 19.01.2026
Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту
13:03, 19.01.2026
У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко
17:25, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Без тепла у Києві 2600 будинків, екстрені відключення світла тривають – мер
18:01, 22.01.2026
Сирський - колегам по НАТО: Оперативна обстановка на фронті складна, критична потреба у зміцненні повітряного щита
17:44, 22.01.2026
Відомо про 12 постраждалих, серед них – четверо дітей, через ворожий удар у Кривому Розі
17:39, 22.01.2026
ВАКС засудив до 8 років тюрми керівника іноземного підприємства у справі про заволодіння 10 млн грн Інституту титану
17:32, 22.01.2026
Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 35 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський