Події

На Сумщині затримали інспектора прикордонної служби, що входив до злочинної організації

У Сумській області затримано угрупування вимагачів, що складалося з прикордонника і двох колишніх співробітників МВС, повідомили в Держприкордонслужбі України.

У Сумській області працівниками оперативно-розшукових підрозділів Державної прикордонної служби спільно зі співробітниками УСБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області був затриманий інспектор прикордонної служби Сумського прикордонного загону, якого підозрюють у вимаганні.

Оперативники встановили, що військовослужбовець і двоє колишніх співробітників МВС вимагали від одного з жителів Сум понад 40 тис. грн за сприяння в ухиленні від кримінальної відповідальності за можливу причетність до скоєння злочину. Правоохоронці задокументували отримання зловмисниками першої та другої частин хабара в розмірі 15 тис. грн. Прикордонника затримали на одній з вулиць обласного центру під час отримання ним 27 тис. грн - третьої частини неправомірної вигоди.

"В рамках кримінального провадження за ч. 5 ст. 27 і ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України двом зловмисникам оголошено про підозру у вчиненні злочину. Зараз вирішується питання про повідомлення про підозру третьому учаснику угруповання", сказано в повідомленні.

Триває досудове розслідування, зокрема щодо встановлення інших посадових осіб, причетних до протиправних дій.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ