Події

Волкер зустрівся зі звільненими з ОРДЛО українцями

У четвер у Києві відбулася зустріч звільнених українських заручників зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером і послом США Марі Йованович, повідомляє представник України з гуманітарної підгрупи ТКГ, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

"Дуже важливо, що наші американські партнери із перших вуст почули правду про тортури і знущання, примусову працю, коли заручників змушували розбирати завали ДАП (Донецького аеропорту - ІФ), відсутності доступу до медицини, заборону на дзвінок рідним, недопуск МКЧХ до заручників", - написала І.Геращенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook у четвер удень.

Водночас вона наголосила, що "ключова тема зустрічі - звільнення всіх, хто ще залишаються у в'язницях ОРДЛО і в російських в'язницях".

За словами представника України з гуманітарної підгрупи ТКГ, звільнені військові передали американським партнерам листа від сімей заручників, які залишаються у в'язницях.

"Вони просили від всіх нас - докласти всіх можливих зусиль, щоб витягти всіх", - додала Геращенко.

Коментуючи зустріч зі звільненими з ОРДЛО українцями-заручниками, К.Волкер у своєму акаунті в Твіттері зазначив: "Нещодавно звільнені ув'язнені, зокрема російськомовні уродженці Донбасу, розповіли про зловживання в полоні й погіршення життя місцевого населення на окупованому Донбасі".

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ