Порошенко співчуває сім'ям загиблих у результаті теракту в Кабулі
Президент України Петро Порошенко висловив співчуття сім'ям загиблих у результаті нападу терористів на готель у Кабулі.
"Шокований трагічною звісткою з Афганістану. В результаті терористичного нападу на готель у Кабулі загинули громадяни України, співробітники української авіакомпанії. Висловлюю щирі співчуття сім'ям всіх загиблих", - написав П.Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.
Президент доручив Міністерству закордонних справ терміново направити до Кабула українського консула з Душанбе з метою проведення відповідних консульських дій. Також встановлено контакт з американськими консульськими співробітниками, що перебувають на місці теракту в Афганістані.
П.Порошенко також доручив Кабміну надати всю необхідну допомогу для сімей українських громадян, які загинули в Афганістані.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя
21:49, 14.03.2025
Адвокат Головань: влада використовує заготовку фсб для фабрикування нової "справи" проти Порошенка
19:12, 13.03.2025
З 2022 р. ціни на опіум в Афганістані зросли вдесятеро - ООН
10:10, 13.03.2025
Порошенко обговорив з послом Китаю питання російської агресії і стратегії відновлення справедливого миру
09:14, 12.03.2025
Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР
17:55, 11.03.2025
ОСТАННЄ
Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів
11:28, 15.03.2025
Убивство Ганула ретельно готувалось, розглядаються три версії – заступник голови Нацполіції
11:09, 15.03.2025
Росіяни ударили по енергооб'єктах у Дніпропетровській та Одеській областях, пошкодження суттєві
10:18, 15.03.2025
Через нічні удари ворожих БпЛА по Богодухову постраждали чотири мирних жителі
10:14, 15.03.2025
Трамп пообіцяв новини щодо переговорів з Україною та Росією 17 березня – ЗМІ