Акція націоналістів біля Києво-Печерської Лаври завершилася
Активісти націоналістичної організації С14 завершили протестну акцію біля Києво-Печерської Лаври в столиці.
"Акція біля Києво-Печерської Лаври завершилася", - сказано на сторінці організації в соцмережі Фейсбук в понеділок увечері.
Раніше в цей день організація С14 в Фейсбук повідомила, що проводить акцію під Києво-Печерською Лаврою проти ФСБ РФ.
На фотографіях, які були опубліковані на сторінці С14 в соцмережі, кілька десятків людей розтягнули поперек дороги банер з текстом "ФСБ, геть з Лаври".
В організації також стверджують, що в Лаврі відмовляються відспівувати покійних, хрещених не в церкві Московського патріархату.
Як повідомило "Громадське ТБ", між учасниками акції та прихожанами відбулися словесні перепалки і невелика бійка. Протестуючі пропустили кілька автомобілів, які, за їхніми словами, не належать співробітникам Лаври. У той же час, били по капоту автомобіля Range Rover, який намагався проїхати.
На місці акції були присутні правоохоронці, однак про можливих затриманих і потерпілих інформації немає
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Апеляційний суд у грудні розглядатиме по суті справу за позовом УПЦ (МП) до Києво-Печерської лаври щодо розірвання договору оренди
17:07, 14.11.2025
Орбан анонсував збір підписів в Угорщині проти військового плану ЄС
07:44, 12.10.2025
Проєкт Програми дій уряду: 100% договорів користування Києво-Печерською лаврою буде відповідати вимогам держбезпеки до кінця 2026р
17:02, 19.08.2025
У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП
20:11, 22.07.2025
У Києві поліція запобігла зіткненням на акції ЛГБТ
16:02, 07.06.2025
ОСТАННЄ
Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок
14:40, 23.12.2025
Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура
14:37, 23.12.2025
За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко
14:06, 23.12.2025
Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни
13:50, 23.12.2025
Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою