Рух у столиці практично став через снігову негоду. За даним навігаторів центральна частина міста практчно паралізована.
Практично стоїть Хрещатик у бік бульвару Шевченко, Велика Васильківська стоїть у зустрічному напрямку. Ускладнений трафік на набережній у напряку від Поштової площі до моста Патону. Краще об`їджати Чорновола, Глибочицьку, Січових стрільців.
Важка ситуація із трафіком спостерігається на всіх мостах столиці - Московському, Південному та Дарницькому. Міст Патона "жовтого кольору", але шляхи до нього так само - ускладнені.
Частина Великої Окружної дороги практично паралізована від Столичного шосе до музею народної архітектури (Пирогів), та від вулиці Отця Анатолія Журавського до Леся Курбаса.
Важка ситуація на Гостомельскому шосе в обидва боки.
Через погані умови на дорогах величезна кількість ДТП.
ІА "Інтерфакс-Україна" наполеглево рекомендує утриматися від використання особистого транспорту найближчим часом.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У найхолодніший місяць зими середня вартість опалення в Києві становила 27,6 грн за 1 кв. м – КМДА
13:23, 14.03.2025
Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"
11:03, 14.03.2025
Нова глава МЗС Австрії прибула до Києва
09:08, 14.03.2025
Суд зобов’язав Мінкульт передати костел парафії: ухвалено остаточне рішення
03:17, 14.03.2025
Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва
13:49, 12.03.2025
ОСТАННЄ
Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ
01:37, 15.03.2025
В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела
23:42, 14.03.2025
Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА
23:37, 14.03.2025
Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА
23:13, 14.03.2025
Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб