Саакашвілі закликав прихильників не піддаватися на провокації і йти до ВР
Екс-президент Грузії, лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі закликав своїх прихильників не піддаватися на провокації і йти мирною ходою до Верховної Ради.
"Я категорично не сприймаю будь-якого насильства, наш шлях – це мирний шлях", – сказав він перед учасниками масового заходу на Майдані Незалежності, де раніше в неділю проходило віче.
Політик заявив, що конфліктна ситуація біля Жовтневого палацу була "спеціально спровокована", оскільки раніше учасники мітингу повідомили, що вони можуть увійти туди й провести збори, але замість цього їх зустріли кордони поліції, які застосовували спецзасоби.
Після цього М.Саакашвілі закликав присутніх піти мирною ходою до Верховної Ради, де анонсував встановлення "символічних пікетів" для тиску на народних депутатів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Саакашвілі звернувся до Зеленського з проханням включити його до списку цивільних полонених
16:50, 13.11.2025
Саакашвілі повернули з лікарні до тюремної камери
20:40, 12.11.2025
Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону
10:17, 17.03.2025
Суд Тбілісі засудив Саакашвілі ще на 9 років в'язниці
09:24, 12.03.2025
У Парижі українці та їхні прихильники пройшли маршем у пам'ять про загиблих українських спортсменів - СУФ
12:20, 14.07.2024
ОСТАННЄ
Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп
13:34, 12.01.2026
Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі
13:20, 12.01.2026
Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко
13:17, 12.01.2026
АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру
13:12, 12.01.2026
В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр