Події

Сирійська опозиція наполягає на перехідному періоді в Сирії без участі Асада

Офіційний представник делегації сирійської опозиції в Женеві Ях'я Аріді заявив, що опозиціонери, як і раніше націлені на те, щоб домовитися про перехідний період в Сирії, під час якого Башара Асада при владі не буде, передає у вівторок агентство "Ассошіейтед прес".

У свою чергу, глава урядової делегації Сирії раніше назвав таке бажання опозиції "безвідповідальним", відзначає агентство.

Переговори в Женеві за участю спецпосланця ООН з питань Сирії Стаффана де Містури поновилися у вівторок, проте в них не бере участь сирійська урядова делегація.

Делегація уряду Сирії в кінці минулого тижня заявила, що закінчила переговори на цьому тижні і може вже не повернутися до них.

Урядову делегацію не влаштовує висунута вимога опозиції, згідно з якою для продовження мирного процесу представники Дамаска повинні гарантувати, що Б. Асад піде зі свого поста і не братиме участі в долі країни в перехідний період.

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ