Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Умеров потрапив до лікарні
Засуджений російським судом у тимчасово окупованому РФ Криму заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров через погіршення стану здоров'я в п'ятницю потрапив до лікарні, повідомляє "Громадське".
"Вранці у Ільмі Умерова піднявся тиск. Він викликав швидку, лікарі заміряли тиск. Він був близько 200. Потім його госпіталізували до Бахчисарайської лікарні в неврологічне відділення. Коли людина отримує такий термін, звичайно, це впливає на здоров'я. У лікарні його підлікують. Діагнози він свої знає. він сам лікар ", - йдеться в повідомленні на сайті "Громадського" в п'ятницю ввечері з посиланням на адвоката Едему Семедляева.
Як повідомлялося, 27 вересня Сімферопольський районний суд виніс вирок І.Умерову у вигляді двох років колонії-поселення. Його звинуватили за ст. 280.1 КК РФ - публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ. Представництво ЄС в Україні вимагає негайно звільнити Умерова.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Волонтери УЧХ евакуювали пацієнтів лікарні після атаки російських БПЛА по Харкову
14:17, 01.03.2025
У лікарні Запоріжжя провели дві унікальні операції з трансплантації донорських органів, завдяки яким урятували сімох людей
03:47, 27.02.2025
Міжнародний демократичний союз закликає владу припинити політичні переслідування Петра Порошенка
09:58, 18.02.2025
Венс: Вірогідні всі варіанти для примушення РФ вести переговори щодо припинення війни
08:31, 14.02.2025
Порошенко повідомив про вручення йому 15 повісток ДБР
15:49, 12.02.2025
ОСТАННЄ
Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ
16:40, 10.03.2025
Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА
16:22, 10.03.2025
У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура
16:14, 10.03.2025
Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента
16:11, 10.03.2025
Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"