ФДМ має намір дозволити нерезидентам орендувати держмайно
Фонд держмайна України направив на реєстрацію в Міністерство юстиції проект наказу, який дозволяє нерезидентам участь в оренді державних об'єктів нерезидентів і спрощує процедуру подачі ними документів для такої оренди, повідомив перший заступник глави Фонду Дмитро Парфененко.
"Відкриваємо нерезидентам шлях до оренди державного майна... Останнім часом збільшується інтерес з боку іноземних компаній до оренди українських об'єктів. Так що це наша оперативна відповідь", - написав на своїй сторінці в Facebook.
Д.Парфененко відзначив, що ухвалення такого наказу - логічний крок, оскільки нерезидентам вже дозволено приватизувати майно в Україні.
"Якщо можна в приватизації, то чому не можна в оренді? Тим паче, об'єктів оренди у нас набагато більше, ніж приватизації. Зараз в реченні стоїть 5955 об'єктів", - пояснив перший заступник голови ФДМ.
Він додав, що розроблений документі також скасовує необхідність орендарям мати ліцензії на певний вид діяльності.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства
05:32, 06.12.2025
Кабмін схвалив проєкт указу президента щодо розширення можливості проходження служби у війську для іноземців
18:16, 05.12.2025
До війни проти України РФ залучила понад 18 тисяч іноземців - Коордштаб
11:47, 19.11.2025
Можливості для іноземних добровольців застосувати професійні навички під час служби в ЗСУ будуть розширені
13:31, 17.11.2025
Апеляційний суд у грудні розглядатиме по суті справу за позовом УПЦ (МП) до Києво-Печерської лаври щодо розірвання договору оренди
17:07, 14.11.2025
ОСТАННЄ
Зеленський особисто візьме участь в саміті ЄС, повідомляють у Брюсселі
17:11, 17.12.2025
Під час Купʼянської операції вже знищено понад 1000 росіян - "Хартія"
16:57, 17.12.2025
Шмигаль: Підписано низку нових домовленостей з Німеччиною на понад EUR1,2 млрд
16:53, 17.12.2025
ССО уразили польовий артилерійський склад ворога в Луганській області
16:46, 17.12.2025
У Запоріжжі вже 29 постраждалих через російський авіаудар, серед них – 5 дітей