Тіллерсон курируватиме питання санкцій США проти Росії, Ірану та КНДР
Президент США Дональд Трамп доручив держсекретареві Рексу Тіллерсону курирувати питання санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї, йдеться в розміщеному на сайті Білого дому меморандумі.
Д.Трамп розподілив повноваження між держсекретарем США, міністром фінансів Стівеном Мнучином і директором національної розвідки Деном Коутсом.
З меморандуму випливає, що Р.Тіллерсон працюватиме над закріпленням санкцій, введених адміністрацією екс-президента США Барака Обами у зв'язку з ситуацією в Україні, а також статтями закону про санкції, що пов'язані з кібератаками.
Глава Держдепу також буде приймати рішення про видачу віз людям, які "завдають шкоди кібербезпеці США", і які, ймовірно, діють в інтересах Росії.
С.Мнучину президент доручив опікуватися застосуванням санкцій за поширення корупції в Росії, а також спільно з Р.Тіллерсоном займатися питанням обмежень проти осіб, що постачають зброю сирійській владі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну
20:02, 25.02.2025
Держдеп США оголосив про запровадження санкції щодо організацій і суден, пов'язаних із нафтохімією Ірану
09:36, 25.02.2025
Канада розширила антиросійські санкційні списки, додавши понад 70 фіз- і юросіб
21:13, 24.02.2025
Лондон запровадив санкції проти компаній із Центральної Азії, Туреччини, Індії та КНР за постачання продукції подвійного призначення - заява
15:41, 24.02.2025
ЄС забороняє ввезення алюмінію з РФ, на першому етапі діятиме квота у 80% від імпорту-24
14:50, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Європейські лідери підтвердили рішучість у роботі над міцним миром в Україні під час відеоконференції - Макрон
17:43, 26.02.2025
Підрозділи Сил оборони вразили НПЗ у Туапсе та аеродроми "Саки" і "Кача"
17:34, 26.02.2025
Сибіга обговорив з Каллас зусилля, спрямовані на підвищення ціни війни для РФ
17:30, 26.02.2025
США ще не завершили роботу над угодою з Україною по рідкісноземельним металам – Рубіо